KONST / Litografier / Färglitografi 13614130
nr 1361 4130
Corneille
(1922-2010), Belgien
Färglitografi, Signerad, numrerad 31/90, daterad 1998. Motivet: 31x23cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 23 november 2020
kl 19:24:20
20/11 15:05:57
22/11 07:39:28
Corneille
Läs mer om Corneille